Svatby - svatební reference
svatební portréty| reportážní foto| reference| info, termíny

Svatební reference

UKÁZKY A REFERENCE

Každou svatbu se snažím fotit danému páru 'na míru'. Výsledné fotografie jsou ovlivněny nejen počasím a prostory, ale především jedinečností každého páru.

Nové fotografie do galerií přidávám z časových důvodu tak jednou za rok, většinou po sezoně v zimě. (Upřednostňuji rychlé dodání před vlastní propagací).

Pokud byste měli zájem o ucelenější soubor fotek z jednotlivých svateb, tak doporučuji shlédnout svatební dny ve formě slideshow.  www.vimeo.com/radovanchvila/videos
Klipy zveřejňuji jen některé, většinou na žádost novomanželů, proto tam nejsou všechny.

Nejnovější fotografie naleznete na facebooku: Fotograf Radovan Chvíla či instagramu: radovanchvila

Pár vybraných svatebních dnů

Vicemiss Hanka (Věrná) a Radek Smoleňákovi
blog | galerie na facebooku | slideshow

Blanka a Jakub (lesní svatba s úžasnou párty v dešti)
blog | slideshow | galerie na facebooku | beremese magazín

Lenka a David
(veselá zimní svatba z okolí Zlína)
velká galerie zásadních snímků ze svatby

Magda a Vlastik (krásná říjnová svatba od Zlína)
slideshow

Monika a Petr (tropická svatba z Osvětiman)
blog | slideshow

Magdalena a Kamil (pohodová tropická svatba, mj. v bazénu)
slideshow

Petra a Lukáš (letní svatba z Antoníčka a z Bzence)
blog | slideshow

Lucka a Ondra
(červnová venkovní svatba od Buchlova)
blog | slideshow | galerie na facebooku

Jitka a Tom (letní svatba v EkoSádkách v Kunovicích)
blog | slideshow | galerie na facebooku

Peťa a Ondra
(zářijová svatba ze Zlína)
slideshow | předsvatební rande

Veronika a Ondřej (stylová a originální svatba z Luhačovic)
wedme | slideshow

Svatební fotky v dešti aneb focení když prší

Posvatební fotografování aneb stylizované (aranžované) fotografování v jiný než svatební den

A nebojte se svateb v říjnu! Kdo nemá rád vedro a miluje podzimní barvičky, tomu říjen doporučuji. Já sám mám svatby v říjnu ze všech měsíců nejraději.


ODKAZY

Díky své několikaleté praxi mohu doporučit následující dodavatele a oblíbená místa na svatbu:

farma Sádky Kunovice (7/2015) & svatba (6/2017)
pension Roseta Radějov
Hospůdka na Haldě, Boršice

From the Heart (svatební agentura Zlín)
Úžasné dorty Markéty Sukupové (Kunovice)
Mr. & Mrs. Wedding decor (Uh. Brod)

Všem klientům zasílám tipy a doporučení na další skvělé dodavatele: video, DJ, hudba, visáž, výzdoba, aj.

Několik referencí z poslední doby z mého firemního facebooku.
Moc si toho vážím, že byly napsány veřejně! ♥ Taky děkuji za důvěru, spolupráci a také za možnost prezentovat vaše fotografie.

Magda a Vlastik
Fotky supeeer! Dlouho do noci jsme procházeli a kochali se. Zachytil jsi vše, co je třeba. Mám radost, že jsi nechal fotky s babičkou a s nejbližšími, máš velký cit pro výběr. Byl jsi skvělý celou svatbu a smekám, jak jsi snášel nespolupracující svatebčany. Spolupráce s tebou je prostě úžasná! Z focení jsme měli obavy, neradi se fotíme, ale bylo to super! Uvolněná atmosféra, dlouho jsme se tak nenasmáli, tak nějak šlo všechno samo. Užili jsme si to (dokonce i ženich) a to je hlavní. A určitě jsme se neviděli naposled, budeme se těšit při nejbližší příležitosti na další focení s Tebou!

Simona a Radek
Ahoj Radovane, je to něco málo přes měsíc od naší svatby a my stále dokola procházíme fotky. U některých se smějeme, u některých pláčeme dojetím. Byly to pro nás v ten den hrozně silné emoce a jsme velice rádi, že jsme si vybrali tebe, abys je zachytil. Při prohlížení fotek se vracíme zpět do 27.9. a vše zažíváme znova a znova. Je to úžasné. Chtěli bychom ti tedy ještě jednou moc poděkovat a budeme se těšit na další příležitost se s tebou potkat a něco hezkého zvěčnit. Měj se krásně!

Magda a Kamil
Takže WAU, záběry jsou jedním slovem BOŽÍ !! (I díky nám samozřejmě :))). Opravdu moc děkujeme za skvělé focení, moc jsme si to s tebou užili. Při výběru fotografa jsme sázeli na jistotu a vyplatilo se nám to. Tvůj přistup a práce s lidmi je úžasná, krásně rozfotíš lidi, kteří nemají úplně rádi focení, viz můj manžel, který na všech fotkách vypadá skvěle. Pracuješ rychle a nenápadně. Už rozhodně víme, kdo nám nafotí naši kupu dětí :).

Blanka a Jakub
Výběr fotografa, považujeme za jeden z nejdůležitějších kroků, při plánování samotné svatby. Svatební den je jeden dlouhý maraton, plný emocí, nečekaných zvratů a chvil a pokud u všech těchto úžasných momentů máte toho pravého - máte vyhráno .. a my měli to štěstí, že i přes stále plnou agendu nám Radovan nabídl snad i jediný volný termín a my na tom datu postavili celou naší svatbu.
Komunikace s ním je rychlá a přímá. Vše se snaží řešit hned a je nesmírně dochvilný a co slíbí, je již předem na 100% splněno! Svým chováním vyvolává nečekané reakce, ženy okouzlí, děti zabaví a muže svými neustálými vtípky pobaví. Je stále v pohybu a máte z něj pocit, že snad ani neumí odpočívat. Radovan je záruka.

Kristýna a Petr
Děkujeme za nepopsatelně nádherné zachycení našeho svatebního dne. Každá fotka je živá vzpomínka, která v nás vyvolává emoce dané chvíle. Vážíme si toho, že důležité chvíle našeho života zaznamenáváš právě Ty. Jsi báječný fotograf a člověk. Brzy se budeme těšit na další focení.

Vendula a Tomáš
Radovana jsme poznali už na svatbě 1.5.2010. Již tehdy nás jeho styl focení ohromil a bylo jasné, že si ho jednou také vybereme. Pro upřesnění, naše přesvědčení trvalo více než 7 let. Za tu dobu jsme nenašli a upřímně ani nehledali jiného. Rok před plánovanou svatbou jsme měli vybraný úplně jiný termín, ale když jsme začali svatbu zařizovat zjistili jsme, že má volné na příští rok už jen pouhé 3 termíny. Co myslíte? Rádi odpovídáme na otázku, proč jste si vybrali 5.8. 2017, že kvůli fotografu :). Před svatbou jsme stihli ještě předsvatební jarní romantické focení (shodou okolností také 1.5.). Byla to skvělá zkušenost, poznat jeho styl, náročnost, vkus, smysl pro detail a nanečisto se připravit na náš velký den. Jeho profesionalita a komentáře, které pózující vyhecují k co nejlepším výsledkům se pak snadno odrážejí v dokonalosti jeho neopakovatelných záběrů.

Leona a Jirka
Radovane, chtěli jsme ti ještě jednou moc a moc poděkovat, za Tvoji úžasnou práci, která není vůbec jednoduchá, ale v tvém podání fotografií naprosto dokonalá! Je to měsíc, co jsi nám zachytil náš svatební den a všechny důležité momenty, který se právě s těmito fotkami stal nezapomenutelným! A to nejen fotkami, ale i celým dnem a naší spoluprací. Jsi skvělý člověk, máš úžasný dar zachytit to, co jiní nevidí a v každém zapomenutém místě najít jeho kouzlo .. umíš bezvadně nabudit k akci svatebčany a celé focení je jednou velkou zábavou. Prostě bomba! Přejeme ti, aby jsi měl jen a jen samé příjemné novomanželé, a focení tě pořád bavilo! Taky spousty energie! My doufáme, že se nevidíme naposledy!

Eva a Jiří
Radovánku, moc děkujeme za fotečky, již po třetí jsme využili Tvých služeb. Prvně to byly fotečky s naší sedmiměsíční Barunkou, pak naše svatba a do třetice vánoční focení . Velmi si vážím práce, kterou odvádíš, jsi profesionál každým coulem. Vím, že i kdyby z oblohy padaly tragače, tak fotky od tebe budou úžasné. A v neposlední řadě musím zmínit Tvé expresní služby. Mít náhledy večer, v den focení, nejpozději druhý den, to je opravdu nevídané. Do budoucna se budeme těšit na nové prostředí, Tvé kreativní nápady a energii, která z Tebe čiší i při několika focení za den. Děkuji a ještě jednou děkuji.

Katka a Michal
Radovane, chtěli by jsme Ti moc poděkovat za náš svatební den. Bylo to velmi příjemné a zároveň profesionální, což je kombinace, které si nesmírně vážíme.
Nepůsobil jsi jenom "jako fotograf", ale vypadalo to, že nás znáš odjakživa .. a nejenom my, ale všichni svatebčané si Tě moc chválili. Že může být u focení sranda, pohoda.. že nic není nucené, to jsme zažili až s Tebou. Jedno rčení říká: zázraky na počkání a nemožné do 3 dnů - u Tebe bych to upravila: Radovan dělá zázraky na počkání a nemožné do týdne, moc děkujeme. A těšíme se někdy příště.

Kristína a Steven
Ahoj Radovan, nemáme slov .. fotky sú nádherné a krásne dokumentujú náš deň.
Podarilo sa ti zachytiť všetky momenty, nič nechýba, a takisto máme i veľký výber romantických portrétov nás dvoch, čo určite nebolo jednoduché pri tom počasí a krátkom čase na fotenie, ktorý nám nakoniec ostal.
My sme boli radi, že sme počas fotenia nemuseli nad ničím premýšľať a nechali sme sa viesť tebou, a teraz sa nestačíme diviť, koľko máme vtipných i romantických fotiek. A tá jedna rozprávková fotka v daždi nám úplne vynahradila všetky tie pri západe slnka, čo sme mohli mať a ani trochu nás nemrzí, že pršalo. Urobil si dojem na veľa hostí svojou pracovitosťou a kreativitou, a to ešte ani nevideli fotky. Myslim, že jedni kolegovia ťa už kontaktovali na ich svadobné fotenie.
Ďakujeme moc, stálo to za to! Máme krásne fotky zo svatby a rodinné fotky v prírode si necháme urobiť, keď budeme mať kompletnú rodinu, takže určite sa k tebe ešte vrátíme.

Markétka a Martin
Špičkový fotograf, nádherné fotografie, skvělý přístup, výborné nápady. Byli jsme u něj i na předsvatebním focení a opravdu vřele doporučujeme. Díky Radovanovi máme opravdu nádhernou památku na celý život. Přitom jsme o něm skoro nevěděli, byl profesionální, nezasahoval do děje, přesto mu nic neuniklo a každý důležitý moment zachytil. Dokonce máme podezření, že byl na více místech současně :-)

Jitka a Tom
Děkujeme moc Radovanovi nejen za nádherné svatební fotky, ale hlavně za profesionální přístup a skvělou atmosféru při focení, kterou si užíval i ženich. Oceňujeme nejen úžasný cit na prostředí a výběr správného místa pro kompozici, ale hlavně tu práci kolem, která není na fotkách vidět, ať už online předpověď počasí nebo dokonalou domluvu a přípravu před focením.
Přestože jsme na fotografie poměrně nároční, díky trpělivému přístupu Radovana jsou fotky dokonalé a hlavně vše rychlé. S Radovanem nehrozí dlouhé čekání na úpravu fotografií, to se taky jen tak nevidí.


Lucka a Ondra
Rady chtěli bychom ti s Ondrou ještě jednou moc poděkovat za překrásné fotky z naší svatby. To, jak jsi dokázal zachytit ty úžasné okamžiky, je prostě neuvěřitelné! Nemůžu zapomenout ani na nádherné fotky z předsvatebního focení, které od tebe máme. Musím říct, že hlavně díky tobě se Ondra naučil při focení hezky tvářit a dokonce ho to začalo i bavit. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě tebe!!


více referencí naleznete na stránce SVATEBNÍ REFERENCE