Fotoblog

Reference

04.01.2020 | svatby
Několik veřejných svatebních referencí z posledních let, sesbíraných ze svatebních portálů či z facebooku.

Petra + Lukáš (11/19)
Ahoj Radovane, moc děkujeme za fotky, jsou krásné. Velká pochvala za tvůj přístup, focení jsme se obávali, ale úplně zbytečně. Dokážeš udělat úžasnou atmosféru a focení je hned příjemné.

Hanka a Mirek (9/19)
Radovane, moc ti děkujeme, že jsi s námi strávil náš svatební den a nafotil nám takové nádherné fotky :) Nemůžeme se na ně vynadívat, jak jsou úžasné! Navíc fotograf, který se jde večer před svatbou projet na kole a zastaví se podívat, jak nám jdou přípravy je prostě borec :). Focení s tebou je zážitek, který si určitě ještě někdy zopakujeme.


Jana a Ondřej (9/19)
Ahoj Radovane, děkujeme za fotky. Nádhera! A video? Byla jsem dojatá. Doufám, že se ještě někdy potkáme, ale už ne my v hlavní roli, tak třeba na svatbě Vanesky. Nejlepší svatební volba je profi fotograf a skvělá kapela. Děkujeme


Veronika a Petr (9/19)
Počasí bylo nakonec kouzelné, ale největší kouzelník jsi ty ❤ Moc ti děkujeme, že jsi v nás nezapomenutelný den byl s námi pravě ty a tvá nádherná práce nám jej bude navždy připomínat ❤ Děkujeme!

Veronika a Pavel (9/19)
Jeste jednou dekujeme,ze jsi nam nafotil pamatku jednoho z nasich nejkrasnejsich dni. Jeste jednou moc za vsechno dekujeme a verim,ze jsme se nevideli naposledy ;)

Eva a František (8/19)
Rado, bylo to perfektní, nikdy bych neřekla, že může být profesionální foceni taková sranda. Jsi bezkonkurenční a jsme rádi, ze jsme si vybrali tebe. Zkrátka člověk na správném miste. Budeme na to vzpomínat cely život.

Michaela a Pavel (8/19)
My prostě nemáme slov, nejlepší fotograf Radovane, ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky, úžasný den. Nádhera.

Radek a Adéla (6/19)
Radovánku, co ti mam říct? Teďka jsem si všechny fotky prohlídla a jsou proste dokonalé. Pěkně jsem si pobrečela, zavzpomínala a Tobě patří obrovitánské DĚKUJU!

Pavel a Nikola (6/19)
Rado, ty si kouzelník. Děkujeme za takovou krásu!
Známka toho že nemusíš být vůbec fotogenický, ale i tak máš pak pěkné fotky.

Kateřina a Martin (5/19)
Radovane, ještě jednou velké díky. Fotky jsou dokonalé. Doufám, že tě tato práce bude ještě dlouho naplňovat a potkáš při ní super lidi, protože takového PANA FOTOGRAFA člověk jen tak nepotká. Přeji ti plno zdraví a sílu pro další, tak nadšené páry jako jsme s Martinem.

Klára a Lukáš (5/19)
Ahoj Radovane, chtěli bychom ti ještě jednou moc poděkovat za focení na naší svatbě. Jsi prostě nejlepší a jsme moc rádi, že jsme si jako svatebního fotografa vybrali zrovna Tebe :)

Lucie a Radim (5/19)
Radovane, jsi skvělý. Velká výhra Tě mít jako fotografa, děkujeme moc!

Soňa a David (4/19)
Radi, děkujeme za nádherné fotky! Tvojí práce si oba moc vážíme a obdivujeme ji! Byl jsi pro nás jasná volba! Děkujeme i za Tvé přátelství, protože i díky Tobě, byl náš slavnostní den pro nás tím nejkrásnějším! Jsi jednička! Moc, moc, moc děkujeme!!!

Radka a Martin (4/19)
Opět Ti moc děkujeme za nádherné fotky a za to, že jsi vyhověl mému náročnému přání na focení s naším malým raubířem "fotit néééé" a pejskem ;-) Jsme moc rádi, že jsi při všech našich nejdůležitějších životních okamžicích a máme díky tomu vzpomínky zaznamenané na krásných fotkách. P.S. Těšíme se zase někdy příště... na další level - podzim + 2 děti a pes! TO DÁME!!!!

Barbora a Pavel (4/19)
Ahoj Radovane, chceme ti ještě jednou moc poděkovat za krásné fotky a úžasné slideshow. Všichni říkají, že je to nádherné a pro nás úžasná vzpomínka na celý život. Jsme moc rádi, že jsme měli tu čest se s tebou potkat a nechat se nafotit právě pod tvým dohledem :) Nemáme s focením velké zkušenosti, ale oba dva věříme, že lépe jsme si nemohli vybrat.
Uvolnit, rozesmát a zabavit všechny kolem sebe je opravdu velký dar, který ti může kdekdo závidět. Navíc to dokážeš všechno zachytit a zvěčnit, což je naprosto skvělé :)

Lucie a Radim (4/19)
Radovane, chtěli bychom ti moc poděkovat za krásné fotky a vůbec celý přístup a organizaci focení, protože vše bylo absolutně profesionální. Myslím, že i zábavy jsme si přitom užili všichni až dost a určitě jsme se neviděli naposled, jen co nám to naše mrně povyroste. Takže ještě jednou moc díky.

Kristina a Víťa (3/19)
Radovan je úžasný člověk a muž se srdcem i foťákem na správném místě. První naše společné focení bylo svatební. Moc nás mrzelo, že jsme z časových důvodů nestihli "oťukávací" předsvatební focení. S manželem nejsme typy co se denně fotí a tak obava z nervozity byla veliká, hlavně u mého muže. 10 minut a bylo po studu. Radovan je opravdu profík - pohodový a vtipný 'drsňák'. Z každé fotky cítíte emoce a nemůžete se vynadívat. A když můj muž prohlásil, že se na fotkách sobě líbí a ukápla mu i slza, tak jsem věděla, že jsme si vybrali toho nejlepšího! Proto jsme dlouho nezaháleli a minulý týden zvládli těhotenské focení. Dnes jsme obdrželi dechberoucí fotky, které si už hodinu dokola prohlížím a opět nemám jiného slova než že DĚKUJEME! za tak krásné vzpomínky. Radovánku už teď se těšíme na další setkání. Z celého srdce Ti za vše ještě jednou děkujeme.

Lenka a David (2/19)
Ahoj Radovane, chtěli bychom Ti hrozně moc poděkovat za úžasné fotky. Věděli jsme, že jsi skvělý fotograf, ale i tak ty fotky předčily naše očekávání. Jsou veselé, romantické, divoké, tak, jak jsme chtěli a jak jsme to cítili. Jsme z nich unešeni. Taky bychom Ti chtěli poděkovat za úžasný přístup během celého svatebního dne a díky tomu jsme se dokázali s Davčou uvolnit a být sami sebou.

Blanka a Timotej (11/18)
Z fotek jsme naprosto nefalšovaně nadšení, děkujeme Ti za tak skvělou práci!

Nikola a Ivo (10/18)
Fotografie máme od úžasného fotografa Radovana Chvíli. Všem moc doporučujeme. Skvělý člověk a profík ve své oblasti.

Verča a Lojza (10/18)
Ahoj Radovane, snad ani nemusím říkat, že máme krásné fotografie, které si budeme prohlížet celý život a které nám připomenou nás krásný svatební den. Moc bych Ti chtěla poděkovat za to, že si nás na ty "západovky" vytáhl. Měl si pravdu - jsou to ty nejkrásnější fotografie z celého svatebního dne. Je až neskutečně, co si za tak krátkou dobu stihl vyfotit. Až mě mrzí, že jich není víc...(třeba stihneme za pár let na těhotenském focení).

Peťka a Přema (9/18)
Radovane, byli jsme spokojeni s Tvou prací jak na místě při svatebním focení, tak teď po zhlédnutí fotek. Jsme opravdu šťastní, že jsme zvolili právě Tebe. Díky Tvým zkušenostem a dobrým nápadům, máme krásné fotografie, se kterými je radost vzpomínat na nás jedinečný den. Splnil jsi naše představy a za to Ti patří obrovský dík.

Katka a Marek (9/18)
Ahoj Radovane, chceme Ti jeste jednou moc podekovat za uzasny zazitek z foceni a taky za prvni fotecku na fcb :-)
Ja i Marek jsme si to moc uzili a zanechalo to v nas krasnou vzpominku. Shodli jsme se, ze jsme si vybrali opravdu nejlepsiho profesionala z nejlepsich.

Mariana a Adam (9/18)
Fotky jsou booooží. Moc děkujeme!

Leona a Pavel (8/18)
Moc děkujeme, že jsi s námi prožil svatební den a stvořil tak krásné fotografie. Byl jsi moje volba a vlastně i jediná podmínka z mé strany ke svatbě, která vznikla již při žádosti o ruku a následné volbě termínu svatby.
Kamarádi a rodina z tebe byli nadšení. My s Leou už jsme věděli, co jsi zač. :) Brzy na viděnou, určitě jsme se neviděli naposled!

Alexandra a Tom (7/18)
Ahoj Ráďo, všechny fotky jsou fantastické! Děkujeme :))

Pavla a Laďa (7/18)
Děkujeme za nádherné fotky :) Byl jsi nejlepší fotograf, jakého jsme si mohli přát.

David a Kateřina (6/18)
Ahoj Radovane, ještě jednou bychom Ti rádi touto cestou s Kačkou poděkovali za Tvé jedinečné zaznamenání našeho velkého dne. Jsi profík, jdeš si za svým, máš jasnou představu a to oceňuji. Bavilo nás s Tebou prožít náš den, protože jsi nám byl velkou část dne vlastně nejblíž. :)
Věříme, že to nebyla poslední naše spolupráce. Přejeme hodně dalších úspěšných svateb, třeba ještě tu další "pětistovku" zvládneš. S Tvým tempem a nadšením to je určitě možné. A to je pro budoucí svatební páry výborná zpráva!

Tereza a Jiří G. (11/2017)
Děkujeme za krásné fotečky, rychlost dodání a milý přístup.
Těšíme se na další příležitosti k focení .. tentokrát v teple :)


Terezka + Ivo S.
(9/2017)
S Radovanem jsem se poprvé setkala na svatbě mého strýce, a už tehdy se mi velmi líbily jak jeho fotografie, tak jeho přátelský přístup. O pár let později při vybírání fotografa na vlastní svatbu mě oslovilo jeho portfolio aniž jsem tehdy věděla že se jedná opět o Radovana. Jakmile jsem to zjistila, okamžitě jsem jej oslovila a byla nadšená že přijal náš šílený termín 3.ledna, ze kterého máme nádherné fotografie na sněhu, které rozhodně stály za to, i když jsme se pak všichni kurýrovali.
Rozhodli jsme se pro focení v přírodě těsně před obřadem, z čehož mě hodně známých zrazovalo, ale naopak já to ve spolupráci s Radovanem vřele doporučuji! Parádně jsme se u toho uvolnili, spadla z nás veškerá nervozita a na obřad jsme dorazili veselí, pozitivně naladěni s pocitem že už máme kus svatebního dne úspěšně za sebou. Za to děkujeme právě jemu.
Nedávno jsme se opět setkali při focení těhotenského bříška, tentokrát za slunečného zářijového dne, a velmi jsme si to užili. A právě proto se k Radovanovi rádi vracíme. Nejen že víme že budeme mít krásné profesionální fotky, ale samotné focení probíhá v uvolněné atmosféře s osobním přístupem!


Veronika + Tom P.
(7/2017)
Když jsme plánovali svatbu, Radovan byl jasná volba. I přestože jsme na něj měli spoustu požadavků, celé focení proběhlo v příjemné a vtipné atmosféře. Moc jsme si to užili a děkujeme za rychlé zpracování a nádherné fotky. Radovana jako fotografa moc doporučujeme, byla radost s ním spolupracovat.

Monika + Vašek T.
(6/2017)
Radovane, moc, moc děkujeme za krásné fotky ze svatby. Už od našeho prvního společného focení jsme věděli, že jsme si vybrali dobře. Teď se nám to jen potvrdilo. Profesionální přístup a úžasný výsledek! Snad se ještě někdy potkáme při dalším společném fotografování.

Jana + Petr M.
(5 /2017)
Milý Radovane, chtěli bychom Ti moc poděkovat za zachycení skvělých okamžiků našeho velkého dne. Jsme moc rádi za tvůj osobitý přístup, profesionalitu a bezvadné nápady, které udělaly náš den ještě hezčí. Myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe a doufám, že se ještě někdy potkáme:) Moc jsme si to užili. Ještě jednou díky za vše!

Denisa + Zbyněk V.
(4/2017)
Musíme opět říct obrovské díky Ráďovi za úžasné svatební fotky! :) Zvládl to bravurně, i když nám počasí ale vůbec nepřálo a v podstatě nám v kuse pršelo. Je to snad 5té focení v řadě a opět nám spadla čelist, když jsme fotky viděli! Moc Ti děkujeme a přejme další kvanta spokojených zákazníků. 

Monika + Philipp G. (10/2016)
Dear Radovan,
the pictures and the video are amazing. We enjoy watching them every time when we show them to our family and friends - and they enjoy it too ;-)
Thank you so much for taking those wonderful pics and being so kind and professional at the weddingday!
Wish you all the best!

Kristy + Mirek U. (10/2016)
Děkujeme! Jsi skvělý fotograf a my jsem moc rádi, že jsi byl s námi ve svatební den. I ženicha jsi přesvědčil, že focení může být zábava :) Děkujeme za vše!

Ivana a Jirka
(7/2016)
Nejúžasnější, nejšikovnější, nejrychlejší, nejlepší, prostě samé nej drahý Radovane.
Na samé další příště budeme chtít už jen tebe, jsi top!

Kristy a Zbyněk
(6/2016)
Radovane, chtěli bychom Ti poděkovat za nádherné fotky z naší svatby. Tvoje fotky mají v sobě neskutečné kouzlo, jsou tak nádherné, že se na ně musíme dívat pořád dokola. Na Tvých fotografiích jsou zachyceny všechny důležité okamžiky, které jsme v tento den prožily. Díky Tobě a Tvým fotkám máme krásné vzpomínky. Jsme moc rádi, že právě Ty jsi byl součástí našeho velkého dne. Děkujeme ještě jednou za tvou skvělou náladu, ochotu a přátelskost. Věříme, že se brzy uvidíme u dalšího focení. Jsi nejlepší!

Markéta a Martin L. (2/2016)
Milý Radovane, ještě jednou Ti děkujeme za nádherné fotky z naší svatby, díky Tobě máme krásnou památku na celý život. Mít Tebou nafocenou svatbu byl už dávno můj sen a jsme oba moc rádi, že jsme měli tu čest a fotil jsi naši svatbu. Děkujeme za Tvoji ochotu, vstřícnost, přátelskost, profesionalitu, dobrou náladu a pohodu, skvělé nápady. Máme dokonce podezření, že jsi byl na několika místech najednou, protože Ti opravdu neunikla žádná maličkost, žádná skvělá momentka, žádná nečekaná neopakovatelná chvíle, která stála za zdokumentování - všechno jsi zachytil naprosto dokonale. Ta kombinace talentu, profesionality, pokory, to se jen tak nevidí. Jsi prostě NEJLEPŠÍ ! DĚKUJEME !

Alena a Jarek Z. (10/2015)
Milý Radovane!
Je to něco přes měsíc, co si říkám, že by bylo dobré, napsat Ti pár slov chvály. I když já je říkám pořád, pokud se potkáme a máme čas prohodit pár slov. Jsme velmi rádi, že náš den "D" jsi mohl zachytit zrovna TY! Už od prvního focení u Tebe jsem věděla, že chci, abys jednou fotil mou svatbu a to se mi i splnilo. A s každou svatbou, co jsi zveřejnil a já viděla fotky, jsem o tom byla přesvědčena víc a víc. A je fajn, že v tom náporu píšících nevěst, jsme si i my mohli říct: ,,ano, bude nás fotit Radovan". S tvou prací jsme velmi spokojeni.

A já dvakrát tolik. Jsem na sebe velmi kritická, co se týče fotek, protože jsem strašně nefotogenická, ale musím uznat, že na tvých fotkách se i sama sobě líbím. Dokonce i Jarek si focení užil. Momentky a zachycení celé svatby jsou úžasné. Je na nich zachycena skvělá atmosféra i to, jak si to svatebčané užívali. A to je pro nás důležité!
Co nás mrzí, je tvá vysněná fotka s ovečkami. Bohužel, kámošky to nejsou. Ale doufáme a doufat budeme, že na Strání ještě několik svatebních fotek vyfotíš a i taková fotka se ti jednou povede. Pro nás každopádně nezapomenutelný zážitek s větrem ve vlasech. Fotka má největší úspěch.
A k práci po svatbě? Nečekala jsem takovou rychlost. A ještě v době, kdy máš svatební sezónu, trávíš pátky - soboty na svatbách a máš toho upravovat, třídit a mazat tolik. Náhledy do týdne a ani ne další týden a fotky už máme doma. Jsi takový superhrdina FOTOMAN!
Slideshow, tak ta je výborná. Jde vidět, že jsi si s tím pohrál. I slza ukápla a né jen v jednom případě...
Výborná komunikace, spolupráce a výsledek. Ještě jednou velké DÍKY !!!
PS: Těšíme se na další focení u Tebe.

Petra a Tom M. (8/2015)
Milý Radovánku, co ty nám to děláš? Od té doby co jsi nám předal DVD s úžasnými fotkami nic jiného neděláme než na ne kukáme stale dokola. Nemůžeme se na ne vynadívat. Jsi proste pan fotograf s velkým F, kterému vděčíme za krásnou památku na náš svatební den. Ještě jednou velké slůvko dekuji. Už teď se těšíme na další akci.

Sára a Vašek D. (8/2015)
Milý Radovane, chtěli bychom Ti moc poděkovat za nádherné svatební fotografie, jejich rychlé zpracování a dodání. Jsme rádi, že jsi zdokumentoval tento důležitý den přesně tak, jak jsme si představovali. Také děkujeme za trpělivost, určitě to s námi nebylo chvílemi jednoduché. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy! Jsi profík! Děkujeme!

Monika a Tibor L. (7/2015)
Milý Radovane, již podruhé jsme se na Tebe obrátili, aby jsi zachytil naše okamžiky a budeme se obracet znovu a znovu :-). Opět moc děkujeme za příjemné focení s tebou, naprosto dokonalé nádherné fotky, rychlé dodání a hlavně za tvou ochotu a vstřícnost. Budeme se Těšit na další focení s Tebou. Díky

Jana a Martin Š. (7/2015)
Milý Ráďo, chtěli bychom ti moc poděkovat za zdokumentování našeho dne. Nemohli jsme si vybrat lépe!! Fotky jsou dokonalé a všichni jsou nadšeni. Téměř každý svatebčan hlásal: že chce být taky na fotce od Radovana Focení byla zábava, pro dobrý snímek si byl schopen udělat maximum, stále jsi měl nové nápady, měls s námi trpělivost a rozesmívals nás. Jednička! Budeme doporučovat, kudy budem chodit! Jsi prostě profík- pan fotograf a my jsme moc rádi, žes nás fotil právě ty! Doufám, že se ještě někdy uvidíme! Rádi jsme tě poznali!! Děkujeme!

Veronika a Jiří D. (7/2015)
Ráďo, chtěli bychom ještě jednou MOC poděkovat, že jsi s námi byl! Tvůj přístup ke všemu...k práci, k lidem, k situacím... to se opravdu jen tak nevidí! Jsi profík, který svou práci dělá víc než dobře a zároveň pohodář jak hrom! Díky taky od celé rodiny! Jak řekla mamka... "Radovan prostě zapadl!"...
Z toho všeho vyšly úžasné fotky!
Mimochodem... trošku osud... seznámili jsme se s Raďou na svatbě kamarádky v r. 2009, na stejné svatbě jsem poprvé zaregistrovala, tehdy ještě nějakého, Jirku... no a letos nám Radovan fotil svatbu, která byla prostě nezapomenutelná. Děkujeme za vše a těšíme se na příště!


Monika a Jakub F. (4/2015)
Moc děkujeme Radovanovi především za nádherné fotky, ale také za přátelský a zároveň profesionální přístup, pohodovou atmosféru při focení a úžasnou rychlost zpracování. Můžeme jen doporučit.

Liduška a Jakub B.
(8/2014): Nedá se nic dělat, budeme se muset opakovat. Protože Radovan je prostě NEJLEPŠÍ!!! Focení s ním bylo velmi zábavné a přitom vysoce profesionální. To, jakým způsobem kvůli počasí (a nám, protože jsme trvali na focení v ten den) překopal dlouho dopředu vymyšlený scénář focení BĚHEM HODINY, nám vzalo dech. A za 2 dny jsme měli náhledy!! Tak by slova chvály mohla pokračovat donekonečna... Abych to shrnula - moc děkujeme, Radovane, za nádherné fotografie, které jsou krásnou památkou na začátek naší nové životní etapy. Věříme, že se svým objektivem budeš přítomen i u těch dalších.

Tereza a Honza B. (6/2014): Radovane, děkujeme moc za rychlost dodání těch nejkrásnějších vzpomínek na náš jedinečný den. I přes obavy, jsme si focení s tebou moc užili a byla to opravdu zábava. Jsi skvělý člověk, ale hlavně FOTOGRAF!!!

Nikola a Vlastik B. (5/2014): Radovana Chvílu jsme si vybrali jako svatebního fotografa už podruhé (sestra 2011, my 2013). Jeho fotky jsou prostě přenádherné. Jednání s ním, je zkrátka jako s profesionálem na pravém místě. Na všechno upozornil, poradil a hlavně nevím, jak to dělá, ale na svatbě opravdu u všeho byl . Fotky mají emoce, a kvůli dobrému záběru je ochoten v kraťasech lézt do příkopu. Zkrátka vybrala bych si ho rozhodně bez váhání znova! A hlavně, jsme si focení užili hlavně díky němu! Ohledně rychlosti dodání fotek? Ještě jsem neměla ani svoje v PC, a on už nám poslal náhledy.... Asi superman. Radovane, moc Ti děkujeme.

Zuzka a Pavel M. (4/2014): Radovane, jsi talentovaný a úžasný člověk, který dokáže vidět krásu i tam, kde bychom ji nehledali. Díky tobě jsme si náš Velký den opravdu užili! Taky bych nikdy nevěřila, že budu někdy před fotoaparátem pózovat jako opravdová modelka a to opravdu jen díky tobě:-) Každá tvá fotka má svůj příběh a to je dar, který umí zachytit jen málokdo. Díky tomu dokáží tvoje fotky oslovit nejen nás dva:-) Radovane, díky moc a do budoucna se těšíme na další spolupráci.

Míša a Martin G. (10/2013): Milý Radovane, ještě jednou moc děkujeme za nádherné svatební fotky, které nás svým kouzlem s lehkostí vrátí v čase kdykoliv se na ně podíváme. Díky nim nikdy nezapomeneme, jak nádherný den jsme prožili. Ani na minutu nelitujeme rozhodnutí počkat si na Tvůj první volný termín a raději hodit za hlavu možnost podzimního (často uplakaného a sychravého) počasí s klidným pocitem, že i kdyby padali z oblohy trakaře, Tvé fotky budou bechderoucí. Děkujeme za příjemnou a uvolněnou atmosféru, která díky Tobě po celou dobu focení panovala. Při dalších významných meznících našeho života se už teď těšíme na Tvou spolupráci. Ať Tvé fotky i nadále dýchají životem a přináší radost širokému okolí! Fandíme ti!

Martina a Michal B. (10/2013): Radovan je nejlepší!!! Focení s ním byl zážitek. Z lidí, kteří zrovna nejsou nejfotogeničtější a focení není úplně jejich silná stránka, udělá na celý den fotomodelky, které si focení užívají...Originální, nápaditý, příjemný, vtipný, prostě samé klady...DOPORUČUJEME VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ MÍT NEJKRÁSNĚJŠÍ SVATEBNÍ FOTKY...Děkujeme...

Anička a Petr V. (9/2013): Radovan je úžasný člověk a zároveň fotograf s nekonečnou fantazií a smyslem pro detail a pro humor. Umí skvěle improvizovat. Fotografování s ním byla jedna velká zábava. Moc jsme si to užili, ať už předsvatební focení tak focení naší svatby. Radovane, děkujeme a vřele Tě všem doporučujeme.

Maruška a Martin H. (9/2013): Děkujeme za krásné fotky, moc jsme se na ně těšili a asi jsme věděli, proč:)
Když ráno Radek přišel, už jsem seděla na židli a byl mi právě aplikovám obličej na ksicht, začal fotit a asi po 5ti minutách jsem měla pocit, že ho znám už roky a že je to vlastně kámoš:D Výborná spolupráce, komunikace, výsledek - všem případným zájemcům rozhodně doporučujeme!!!


Jana a Petr Š. (8/2013): Jedinečný, precizní, famózní, nepřekonatelný profesionál! Není co dodat. Spolupráce s ním byla jedinečným zážitkem a já jsem neskutečně šťastná, že jsme ho mohli mít! Vybíráte-li fotografa, neváhejte!!! Je to nejen úžasný fotograf, ale i skvělý člověk. Nikdy bych neměnila!

Lucka a Tom D. (8/2013): Velký dík!! Ještě teď, měsíc po svatbě, mě na facebooku pořád chodí komentáře k fotečkám. Všichni jsou z nich unešeni, prý jsou jako živé:-)... A fotokniha...ta je neuvěřitelně krásná. Těšili jsme se na ni celá rodina. Ty fotečky si seskládal úžasně. Opravdu smekám... O tom jak je fantastická, mě přesvědčil taťka, když v ní listoval, dokonce mu i slza ukápla....

Hanka a Petr P. (7/2013): Radovan je nejlepší fotograf, jakého známe! Je vtipný, trpělivý, ochotný a dodání fotek je až bleskově rychlé. Focení s ním si člověk opravdu užije a rozhodně se nenudí. Radovane, ještě jednou ti mnohokrát děkujeme za nádherné předsvatební a svatební fotografie a hlavně slideshow - je perfektní!!!

Jana a Mirek M. (5/2013): Radku, co říct...? Prostě super, super, super! Děkujeme za tvůj čas, nápady, náladu, za komunikaci, skvělou atmosféru při focení naší svatby! Byl jsi úžasný, skvělý, nejlepší!!! Děkujeme a přejeme hodně sil do nadcházející svatební sezóny!

Mirka a Michal H. (5/2013): Pro nás nejlepší fotograf, kterého známe :) od začátku byl jasná volba a opět nezklamal :) Pokud chcete krásné fotky, Radek je opravdu profesionál a skvělý člověk :)

Zuzka a Staník H. (10/2012): Tady snad není ani takový prostor pro chválení:-) Naprosto vynikající člověk, fotky mi vyrazily dech, nádhera jedním slovem.

Míša a Honza Ch. (9/2012): Lepšího jsme v kraji nemohli najít. Radovan je pohodový člověk, se kterým člověk ztrácí ostych z focení a co je nejdůležitější je to skvělý fotograf, jeho práce to zas a znova potvrzuje. Navíc jeho termíny dodání fotek jsou více než příjemné, do týdne máte fotky hotové. Radovane ještě jednou děkujeme. Jsme vděční, že vzpomínky na náš svatební den budou "podepsané" právě tebou.

Veronika a Marek H. (4/2012): Pořád chválím a chválit budu. :) Neuvěřitelně příjemný, super nápady, nádherné fotky. Jen a jen doporučuji. Děkujeme! :)

2023

10.10.2023 | fotokurz

2022

16.11.2022 | výstavy
14.11.2022 | ceník

2020

04.07.2020 | krajiny
06.04.2020 | sídla
03.03.2020 | sídla
07.02.2020 | těhotenské
05.02.2020 | rande
03.02.2020 | bouidor focení
04.01.2020 | svatby
02.01.2020 | těhotenské

2019

03.09.2019 | ze zákulisí
01.08.2019 | bouidor focení
06.04.2019 | sídla

2018

06.02.2018 | děti
22.01.2018 | portréty
17.01.2018 | editorial
11.01.2018 | svatby
05.01.2018 | svatby

2017

10.09.2017 | svatby
14.08.2017 | svatby
01.03.2017 | svatby
13.01.2017 | svatební den
10.01.2017 | svatba, rande, těhu
01.01.2017 | svatby

2016

26.07.2016 | svatby
03.06.2016 | svatby
30.05.2016 | svatby
11.03.2016 | svatby
03.01.2016 | svatební den, předsv. rande

2015

31.03.2015 | zimní pohádka
28.02.2015 | portréty
01.01.2015 | cestopis

2014

30.12.2014 | svatba
11.06.2014 | rande
30.05.2014 | svatba
24.01.2014 | rodina, rande
24.01.2014 | letní rande
02.01.2014 | svatby

2013

01.08.2013 | svatební den
03.07.2013 | reportáž
26.05.2013 | svatební den

2012

15.12.2012 | aktualita
26.07.2012 | aktualita
23.04.2012 | výstava
19.01.2012 | svatba, těhu, rande

2011

15.12.2011 | aktualita
23.10.2011 | reportáž
21.09.2011 | svatba
25.08.2011 | svatba, rande
01.02.2011 | aktualita
15.01.2011 | reportáž

2010

22.12.2010 | reportáž
30.05.2010 | reportáž
20.04.2010 | portrét
23.03.2010 | aktualita
08.03.2010 | reklama

2009

31.12.2009 | reportáž
02.07.2009 | letecké foto
27.06.2009 | reportáž
22.02.2009 | reportáž

2008

24.05.2008 | reportáž
03.02.2008 | reportáž

2007

28.10.2007 | reportáž
19.08.2007 | koncert

2004

26.07.2004 | cestopis
19.07.2004 | cestopis