Svatby
svatební portréty| reportážní foto| reference| info, termíny

Základní informace k fotografování svatby

Nabízím Vám fotografování Vašeho svatebního dne.

Specializuji se na fotografování celého svatebního dne (8-12hod). Protože si myslím, že stejně tak důležité, jak hezké aranžované portréty, jsou i fotografie reportážní a momentky, které zachycují atmosféru a vytvoří příběh celého vašeho svatebního dne. Navíc se tak dá lépe reagovat na nepředvídatelné rozmary počasí. Krátká focení nabízím pouze malým svatbám od pondělí do čtvrtka, ale vždy se dá domluvit.

Rád fotím novomanžele, kterým na fotografiích záleží. Snažím se, aby při fotografování vládla uvolněná atmosféra a věřím, že ta se pak přenáší i na výsledné fotografie. Miluji momentky a reportážní snímky, emociální, vtipné i z párty. Nejčastěji fotografuji ve Zlínském a Jihomoravském kraji, le není problém jet i dál, např. na Slovensko či do Prahy.

Přál bych si, abyste si mne vybrali pro mé fotografie, osobní přístup, dlouholeté zkušenosti či servis, jako kompletní dodání do týdne, zdarma zapůjčení mobilní minitiskárny a softboxu do fotokoutku, ověřené tipy k fotografování svatby a taky doporučení na další skvělé dodavatele.
A taky proto, že svatby mne baví, fotím je opravdu rád ♥

Jsem vděčný, když mohu fotit svatby jako např. Blanka a Jakub, kde bylo jednak krásné prostředí a výzdoba, ale především láska, emoce a úžasná pohoda. Páry, které nerozhodí ani špatné počasí a umí si svatbu užít i v dešti.

Na stránce Svatební reference naleznete další odkazy na jednotlivé svatby, reference a svatební slideshow. Nejnovější fotografie a informace naleznete na mém facebooku či instagramu !

REZERVOVANÉ TERMÍNY SVATEB


Závazně rezervované termíny v 2024: 4.5., 1.6., 3.6., 8.6., 14.6., 21.6., 22.6., 29.6., 3.7., 6.7., 11.7., 13.7., 20.7., 26.7., 27.7., 3.8., 4.8., 10.8., 17.8., 24.8., 31.8., 7.9., 14.9., 20.9., 21.9., 28.9., 4.10., 12.10. 2024

Ostatní termíny jsou volné. Aktualizováno: 2. 5. 24


Občas se nějaký termín uvolní, doporučuji buď zde sledovat nebo si napsat, abych se Vám v případě uvolnění ozval. Nebo sledujte fb Fotograf Radovan Chvíla a získáte tak nejaktuálnější info.
Nabízím též fotografování svatebních portétů mimo svatební den.


REZERVACE, CENA

Poptávku či rezervaci fotografování vaší svatby proveďte
emailem na radovan@chvila.com

Pro kalkulaci prosím o uvedení všech základních dat, vč. telefonu

jména snoubenců:
mob. telefon:
datum svatby:
místo svatby:
přibližný počet hostů:

Bez těchto údajů vám nemůžu poslat přesnou kalkulaci. Budu rád i pár slov o vás, jakou budete mít svatbu či proč jste si vybrali právě mne? Zda jen neposíláte hromadné poptávky a nehledáte nejlevnějšího fotografa :)
Pro případné upřesnění vám zavolám.

Konkrétní cena závisí především na datu svatby (pátky a mimosezónní termíny jsou levnější), dále pak na délce fotografování a na ceně dopravy, která je 8 Kč/1km (měřeno od Uh. Brodu). Většinou je to mezi 14-20.000kč. Zašlu vám informace o dalších volitelných položkách (fotoknihy, videoklip, online tiskárna, tisky fotografií či pláten).